Etykiety

piątek, 18 marca 2016

Wibo, Mascara Queen Size & lakiery Incredible GEL

 MASCARA QUEEN SIZE
WIBOTusz ma grubą, wygiętą w łuk i zwężoną ku końcowi szczotkę. Taki kształt najbardziej lubię- idealnie podkręca rzęsy. Mam krótkie rzęsy i niestety osoby z takimi rzęsami spektakularnego efektu nie osiągną.Konsystencja tuszu jest gęsta, zbita, a kolor intensywnie czarny. Mascara utrzymuje się ładnie na rzęsach, nie grudkuje, ani nie "obsypuje" się po kilku godzinach. Tusz kosztuje ok.8zł a jest naprawdę dobrym tuszem, więc za tą cenę mogę go polecić.

INCREDIBLE GEL
WIBO Zestaw  baza, lakier i top coat.
Lakier wybrałam w kolorze ciemnej wiśni nr.2


Incredible Gel Base
Bezbarwna baza pod lakier.
Jest to klasyczna baza, która można stosować pod każdy lakier, kosztuje ok.7-8zł. Rozprowadza się bardzo szybko i równie szybko schnie.

Lakier Incredible Gel
Drugi krok to lakier żelowy. Wibo przygotowało 8 kolorów, mój kolor ma nr.2. Kolor dość klasyczny i elegancki. Lakier schnie już o wiele dłużej, tym bardziej, że musimy nałożyć jego 2 warstwy, aby osiągnąć idealny kolor.

Incredible Gel Top Coat
Pora na ostatni krok jakim jest top coat. Prepart ten ma za zadanie scalić manicure i zapewnić, to o co nam chodzi-czyli o trwałość.
Konsystencja jest dośc rzadka, ale bardzo dobrze się nakłada. Lakieru nie utwardzamy w lampie- to właśnie ta innowacja-lakier utwardza się pod wpływem światła. Po wyschnięciu mamy piekne, lśniące "a'la" żelowe paznokcie.

Najważniejsze przed nami....jak długo się utrzymują....
Jak dla mnie to bardzo długo, bo spokojnie mamy  cały tydzień z głowy z malowaniem :D


5 komentarzy: