Etykiety

wtorek, 31 maja 2011

Makijaż fantazyjny kosmetykami MARIZA

Makijaż fantazyjny.
Zazwyczaj staramy się aby makijaż był naturalny i delikatny, wieczorem  mocniejszy, ale generalnie aby nie rzucał się zbytnio w oczy. Od czasu do czasu warto zaszaleć i stworzyć sobie wystrzałowy makijaż fantazyjny. Wbrew opini niektórych osób, wcale nie musi on być trudny do wykonania.
Na zdjęciu pokazuje też jak makijaż prezentuje się z niebieskimi oczami, gdyż takie kolory pasują nie tylko do brązowych oczu :)
Całą twarz starannie pokryj podkładem matującym, pamiętając,aby był on w kolorze Twojej cery. Na tak przygotowaną buzię dużym pędzlem nakładamy puder sypki transparentny lub półtransparentny, co utrwali nasz makijaż ( MARIZA puder półtransparentny porcelanowy nr.4954.01)
Czas na oczy. Mocno różowy cień nałóż na całą ruchomą powiekę, aż do załamania, lekko przeciągając poza zewnętzrny kącik oka ( MARIZA Soft&Colour paleta 4015.06).W miejscu załamania się powieki narysuj biała kreskę, również wyciągając poza oko, a następnie pokryj ją  perłowym cieniem (MARIZA Soft&Colour paleta 4015.06). Nad tym cieniem narysuj miękką granatowa kredką kreskę wyciągając ją mniej więcej do miejsca zakończenia brwi. Na linie nałóż jaśniejszy różowy cień, rozcierając dekitanie ku górze (MARIZA Soft&Colour paleta 4015.06). Tuż pod łukiem brwiowym rozetrzyj perłowy cień i połącz granice z różowym cieniem(MARIZA Soft&Colour paleta 4015.06). Na dolnej powiece nałóż ten sam ciemny róż od węwnątrz i zewneątrz. Natomiast na środek i w samym kąciku wewnętrznym daj perłowy cień. Linię wodną oka wypełnij czarną kredką. Przyciemnij brwi kredką lub cieniem. Aby makijaz robił większe wrażenie możesz nad brwią przykleić kilka kryształków :)
Na górnej powiece malujemy eyelinerem kreskę przeciągając troszkę na różową linię. Następnym krokiem do uzyskania fantazyjnego efektu są sztuczne rzesy. Naklej je tuż przy nasadzie rzęs naturalnych i wytuszuj. Na dolnej powiece naklej na środku-w miejscu białego cienia po kępce rzęs.
Teraz zabieramy się do modelowania twarzy za pomocą różu. Tuż pod kość policzkową nałóż puder brązujący, nad nim rozetrzyj chłodny róż, a samą kość pociągnij opalizującym rozświetlaczem.
Na usta zaaplikuj pomadkę w odcieniu perłowego różu (MARIZA Soft&Colour odcień: 4664. 01).

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz